Hata
  • JUser: :_load: 521 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.
Menu

Meyve Yetiştiriciliğinde Entegre ve Biyolojik Mücadele

1

Proje kapsamında "Meyve Yetiştiriciliğinde Entegre ve Biyolojik Mücadele " konulu eğitim 04.05.2011 tarihinde Karaman Ziraat Odası konferans salonunda yapıldı. Eğitim Doç. Dr. Nuh POYRAZ ve Zir. Müh. Rami KAYA tarafından verildi. Meyve Yetiştiriciliğinde Entegre ve Biyolojik Mücadele konulu eğitime ait dökümanları aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Meyve Yetiştiriciliği ve Aşılama Teknikleri

1

Proje Kapsaminda "Meyve Yetiştiriciliği ve Aşımala Teknikleri" konulu eğitim 25.02.2011 tarihinde Karaman Ziraat Odası konferans salonunda yapıldı. Eğitim Prof. Dr. Lütfi PIRLAK ve Zir. Tek. Servet KARAZOR tarafından verildi. Meyve Ağaçlarında Budama ve Terbiye konulu eğitime ait dökümanları aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Toprak Verimliliği, Gübre ve Gübreleme

1

Proje kapsamında "Toprak Verimliliği, Gübre ve Gübreleme" konulu eğitim 01.03.2011 tarihinde Karaman Ziraat Odası konferans salonunda yapıldı. Eğitim Prof. Dr. Sait GEZGİN ve Zir. Müh. Yaşar ŞEKERCİ tarafından verildi. Toprak Verimliliği, Gübre ve Gübreleme konulu eğitime ait dökümanları aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Meyvecilikte Vejetatif Çoğaltma Teknikleri

1

Proje Kapsaminda "Meyvecilikte Vejetatif Çoğaltma Teknikleri" konulu eğitim 24.02.2011 tarihinde Karaman Ziraat Odası konferans salonunda yapıldı. Eğitim Prof. Dr. Lütfi PIRLAK ve Zir. Tek. Servet KARAZOR tarafından verildi. Meyve Ağaçlarında Budama ve Terbiye konulu eğitime ait dökümanları aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Meyve Ağaçlarında Budama ve Terbiye

1

Proje Kapsaminda "Meyve Ağaçlarında Budama ve Terbiye" konulu eğitim 17.01.2011 tarihinde Karaman Ziraat Odası konferans salonunda yapıldı. Eğitim Prof. Dr. Lütfi PIRLAK ve Zir. Müh. Şener EREN tarafindan verildi. Meyve Ağaçlarında Budama ve Terbiye konulu eğitime ait dökümanları aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Bu RSS beslemesine abone ol